Epoksi Zeminler Türkiyede

Epoksi Zeminler Türkiyede, Mekanlarımızın en önemli unsurlarından olan yer kaplamaları, gelişen teknoloji ve ihtiyaçlara göre değişmektedir. Temel zemin malzemeleri olarak bildiğimiz Ahşap, Halı, Taş gibi malzemeler kendi içinde avantaj ve dezavantajlara sahiptir. Bazı dezavantajların sınırlamaları, döşeme malzemelerinin seçimini zorlaştırmaktadır. Ayrıca, döşeme malzemelerinin özellikleri, kullanıcıların modeline, tipine ve şekline bağlıdır ve neme karşı dayanıklılık, kolay temizlik ve uzun süreli dayanıklılık gibi özellikleri barındırmak mümkün değildir. 3D zemin uygulaması banyo zeminlerinde en uygun ve şık zeminlerden biridir. Epoksi Zeminler Türkiyede,  Tüm bu beklentileri ve özellikleri sunan 3D Floor, hayatımdaki farklılığa katkıda bulunmak için geliştirildi. Görselleri zemine dekoratif bir şekilde uygulama yeteneği olarak tanımlanır. Üç boyutlu döşeme uygulaması, kullanıcının görselleri beğendiği, seçtiği veya tasarladığı, zemin üzerine monte edildiği ve özel koruyucu bir reçine tabakasıyla kaplandığı şekilde yapılır.

Epoksi Zeminler Türkiyede

Epoksi Zeminler Türkiyede, Günümüzde, 3 boyutlu zemin kaplamalarında öncü olmaktan gurur duyuyoruz ve yeni nesil zemin uygulamalarında 3D döşeme işlerinde firmamız olarak çalışıyoruz. Klasik zeminlere göre çok daha estetik, dekoratif, kolay uygulanabilir, dayanıklı, ıslak zeminlere uygulanabilir, temizlenmesi kolay ve herhangi bir eklem içermez. Günlük yaşamı kolaylaştırırken, kullanıcıları için sınırsız seçim özgürlüğü tanımlamaktadır. 3 Boyutlu Dekorasyon işi, 3D Duyguların alınması gereken dekorasyon ve estetikle aynı çatı altında olmalıdır. Farklı sektörlerde çalışan müşterilere zemin çözümlerinde Türkiye’de çeşitli heyecan verici aktiviteler sunmakta ve alternatif malzeme sertliğine göre performans Epoksi Zeminler Türkiyede,  avantajları sağlamaktadır. Poliüretan, metil metakrilat (MMA), mükemmel mukavemet, kayma, kimyasal ve darbelere karşı yüksek dayanım sağlamak için tasarlanmış olup, 2 saate kadar kurutma süreleri sağlayarak uzmanlık avantajı sağlar.

Epoksi Zeminler

Epoksi Zeminler Türkiyede, Antistatik özellikleri ve% 99.9 da çeşidine bileşenlerine sahibiz. Termosetler gruptan bir kimyasal reçinedir. Suya, aside ve alkaliye dayanıklılığı çok iyidir. Zamanla, özelliklerini kaybetmez. Epoksi sistemi, epoksi reçine ve kürleme maddesi. Epoksi zemin reçinesi içindeki tekli monomerler, Epoksi Zeminler Türkiyede,  uzun zincirli moleküler bağlar (polimer) oluşturmak için sertleştirme maddesi (sertleştirici) ile birleşir. Bu kombinasyon; Karışım sertleştiğinde, bitkiye sert bir polimer kazandırır. İki bileşenli epoksiler, diğer termoset plastikler gibi belirli bir süre sonra sıvılaşarak katılaşır ve sonraki 24 saat içinde kurumaya başlar ve yaklaşık 7 gün içinde nihai sertliğe ulaşır.

Epoksi

Epoksi Zeminler Türkiyede, Çevresel etkilere karşı direnç her zaman inşaat sektöründeki en önemli tartışma ve araştırma konularından biri olmuştur. Epoksi zemin, doğa (rüzgâr, fırtına, dalga, ısıl değişimler, donma vb.) Gibi her türlü arazi ve deniz yapıları için kullanılır ve bina zeminlerini (iç ve dış) endüstrideki en kötü koşullara karşı korumak için kullanılır. (mekanik, fiziksel ve kimyasal) bunları estetik malzemelerle kaplayarak. Ayrıca, üstün yapışma özellikleri nedeniyle, mekanik ve fiziksel mukavemet bakımından, farklı yapı malzemelerinin birbirine yapıştırılması ve yapıştırılması için kullanılan epoksi malzemeler de bulunmaktadır.