Nemli Yüzeyler İçin Astar

Nemli Yüzeyler İçin Astar, Tüm uygulama alanı incelenmeli, çatlaklı ve gevşek beton parçalar tespit edilmelidir. Yeni dökülmüş beton en az 28 gün beklemelidir. Uygulama katında nem olmamalıdır. Yüzey, gevşek beton parçacıkları, çimento laitansı, yağ ve benzeri kirler gibi çevreye uygun yöntemlerle kaplanmaya hazır olmalıdır. Poliüretan esaslı, iki bileşenli poliüretan esaslı, suya ve neme dayanıklı, ıslak veya ıslak beton yüzeylere dayanan ürünler. İyi yapışma sağlamak için özel olarak üretilmiştir.

Nemli Yüzeyler İçin Astar

Nemli Yüzeyler İçin Astar, Nemli, nemli beton Islak veya ıslak beton, fayans, ahşap, asfalt ve asfalt membranlar. Beton, çelik veya diğer malzemelerden yapılmış su depoları Avantajlar Poliüretandan önce hemen hemen her. Türlü yüzeye, betona, şap betonuna, fayansa, tüm yüzeylere mükemmel yapışma sağlar. tutkal. Poliüretan daha iyi tutkal yapışma sağlar. Uygulama ortam sıcaklığı arasında olmalıdır. Tedavi edilecek yüzeyin kuru ve tozsuz olmasını sağlamak için tüm çatlakların ve boşlukların Bearpox sprues ile doldurulmasına dikkat edilmelidir. Set olarak tedarik edilen sertleştirici B miktarı, bileşen. A’ya eklenir ve en az iki dakika boyunca düşük hızlı bir mikser ile karıştırılır. Nemli Yüzeyler İçin Astar,  Yaklaşık iki dakika sonra, karışım bir rulo veya fırça kullanılarak yüzeye dağıtılır. Nemli beton ve mineral yüzeylerde bile kolayca yapışabilen, epoksi reçine esaslı, iki bileşenli, düşük viskoziteli, solventsiz emdirilmiş astar malzemesidir.

Astar

Nemli Yüzeyler İçin Astar, Muamele edilecek yüzeyler katı, tamamen kuru, kuru, temiz, kendinden destekli olmalıdır. Yapışmayı azaltacak toz, yağ, gres, boya vb. Uygulamadan önce iyice temizlenmelidir. Uygulamadan önce, yüzey pürüzlendirme, frezeleme, zımparalama veya zımparalama gibi yöntemlerle pürüzlendirilmelidir. Bileşen Bir epoksi reçinesi bir karıştırıcı altında yavaşça karıştırılır, daha sonra. Bileşen B epoksi sertleştiricisi yavaşça bileşen A’ya eklenir ve homojen bir karışım elde edilene kadar düşük hızda 3-4 dakika karıştırılır. Nemli Yüzeyler İçin Astar,  Astar, rulo, fırça, mala veya sünger kullanılarak yüzeye uygulanır. Karışım 30 dakika içerisinde tüketilmelidir. Poliüre uygulamasından önce nem içeriğinin yüksek olduğu tamir ve montaj uygulamalarında aderans etkisini. Arttırmak ve yapışma performansını en üst düzeye çıkarmak için kesinlikle kullanılması gereken bir grup primerdir.

Nemli Yüzeyler

Nemli Yüzeyler İçin Astar, Fabrika ve depo zeminleri, çalışma alanları, yükleme alanları, orta ve ağır yüklere maruz kalan endüstriyel zeminler. Epoksi, poliüretan ve poliüre uygulamalarından önce ıslak yüzey beton astarı olarak kullanılır. Nemli Yüzeyler İçin Astar,  100 nemli ve ıslak yüzeyler için iki bileşenli. Solvent içermeyen epoksi reçine bazlı epoksi astar, nem bariyeri oluşturur ve alttaki kılcal çatlaklara yayılır. Kireç ve çimentolu harçların alçı esaslı alçı yüzeylere, duvarlara, tavanlara. Alçıtaşı bazlı kaplamalara yapışmasını iyileştirmek için tek bileşenli, reçine esaslı bir astardır. Hasar almamış ambalajlar kuru ortamda depolandığında, nem ve dondan. Korunarak arasında serin bir yerde üretildiği tarihten itibaren 12 ay kullanıma uygundur.