Poliüretan Sistemler

Poliüretan Sistemler her alanında faaliyet gösteren firmamız, değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını günün birinde kurulduğu günden bugüne kadar tamamlamak için ürün çeşitliliğini ön planda tutmaktadır. 2013 yılına gelindiğinde, yeni sistem evdeki termoplastik ve termoset poliüretan ailelerinden 300’den fazla poliüretan sistemi üretmektedir. Poliüretan zararlı mı Üretmiş olduğumuz poliüretan sistemleri, katı poliüretan sistemleri. Kesintili panel (DCP) poliüretan sistemleri, kesintisiz panel (CP) poliüretan sistemleri. Püskürtme poliüretan sistemleri, esnek poliüretan sistemleri, kalıplanmış esnek poliüretan sistemleri. Kalıplı sünger sistemleri, integral Cilt Sistemleri, Viskoelastik, Yarı sert ürünler RIM, Filtre Sistemleri. Ayakkabı ve Taban Sistemleri, CASE (Kaplamalar – Katkı Maddeleri – Sızdırmazlık Malzemeleri – Elastomerler) Poliüretan Sistemleri ve Poliüre Sistemleri içerir. Poliüretan sistemleri, inşaat, otomotiv, poliüretan ne demek, beyaz eşya, mobilya dekorasyonu, ayakkabı, nakliye, elektrikli elektronik gibi çok çeşitli endüstrilerde kullanılmaktadır.

Poliüretanlar modern yaşamın neredeyse her yerinde bulunur. Oturduğumuz sandalyeler, uyuduğumuz yataklar, yaşadığımız evler, kullandığımız weber dry. Pur seal fiyat araba ve kullandığımız sayısız eşyalar poliüretan kumaş nedir arasında poliüretan var. Poliüretanlar, diğer plastikler gibi poliollerin varlığında diizosiyanatların reaksiyonu ile üretilen polimerlerdir. Arzu edilen nihai üründen bağımsız olarak, kimyasal formülasyonlar farklı tipte katalizörler, şişirme maddeleri veya olası yangın söndürücüler içerebilir. Poliüretanlar, kullanılacak bölgeye göre özel formüller geliştirilerek üretilmektedir. İstenen ürünün özelliklerine bağlı olarak, poliüretan izolasyon farklı bileşenler poliüretan kemer birleştirilir.

Poliüretan Yalıtımlar

Poliüretan Sistemler Kullanım Alanları; Binalar şu anda kullandıkları enerjinin poliüretan özellikleri çoğunu harcıyor. Poliüretan kumaş Bu enerji ile evlerimiz yerine dünyayı ısıtmaya çalışıyoruz. Bu para kaybı ve yabancı poliüretan poliüretan ısı yalıtım malzemesi özellikleri enerjiye olan bağımlılığımızda bir artış. Örneğin, poliüretan üretimi Avrupa’da yaklaşık 160 milyon bina ısı yalıtımı kullanılması, enerji tüketimini% 40, CO2 emisyonlarını% 36 azalttı. Binalarda karbon emisyonlarının azaltılması weber su yalıtım malzemesi fiyatları için poliüretan boya izolasyon çok önemlidir. Binalarda poliüretanın en önemli uygulaması yalıtım sistemidir.

Clever Polymers

Poliüretan Sistemler Küresel ısınmaya yol açan poliüretanın karbon emisyonlarının azaltılmasında; kolay uygulanır, uzun ömürlü ve güvenli bir yoldur. Poliüretan, soğuk havalarda evlerdeki ve ofislerdeki ısı kaybını önemli ölçüde azaltır. Yaz aylarında binalar serin tutmada önemli bir rol oynar, bu da klimaya daha az ihtiyaç olduğudur. Avrupa’daki fosil enerji poliüretan ayakkabı nedir kaynaklarından kaynaklanan CO2 emisyonlarının% 40’tan fazlası binaların ısıtılması ve soğutulmasından kaynaklanmaktadır. Poliüretan Sistemler Yalıtım için katı köpük esaslı poliüretan teknolojisi uygulayarak, Avrupa çapındaki ortalama CO2 emisyonlarını% 10 azalttı ve Kyoto sözleşmelerinin ikisini karşıladı. Poliüretanın yüksek mukavemeti sayesinde binalarda aşınma ve poliüretan mont nedir bakım direnci artar. Poliüretandan yapılmış katı yalıtım paneli hafiftir ancak güçlüdür, neme karşı dayanıklıdır ve uygulanması kolaydır.

İzolasyon panelleri ve diğer köpük esaslı yalıtım ürünleri, uzun vadeli özelliklerini koruduğu için yüksek enerji tasarrufu sağlar. Poliüretan köpükler, diğer izolasyon ürünlerine kıyasla daha az yer kaplar ve uygulanması kolay. Olması poliüretan kumaş zararlımı nedeniyle mimarlara ve tasarımcılara kolaylık sağlar. Sert poliüretan poliüretan zararları püskürtme köpüğü eski binalarda çatlaklara ve poliüretan hammaddesi aşınmalara çok hızlı bir şekilde uygulanabilir. Poliüretanların özellikleri sayesinde yüksek enerji tasarrufu sağlarlar. Çok düşük miktarda karbon taşıdığı için diğer yalıtım kaynaklarına kıyasla çok iyidir. Karbon emisyonlarını azaltmak.

Sert poliüretan yalıtım köpükleri, buzdolabını ve derin dondurucuları sürekli soğutmak ve eko-tasarıma katkıda bulunmak için gereken enerjiyi azaltır. Sert poliüretan köpüğü buzdolapları ve derin dondurucular için dünyanın en yaygın yalıtım malzemesidir. Poliüretanların izolasyon verimliliği çok yüksektir. Bu işlem sırasında düşük sıcaklıklarda gıdaların işlenmesi, depolanması ve dağıtılması için önemlidir. Poliüretan yalıtımlı soğutma olmadan, dünyadaki insan hayatını etkileyen gıda ürünlerinin yaklaşık% 50’si çürüme sonucu kaybolur. Bu avantajlar, daha az enerji tüketen soğutucu üretilmesi anlamına gelir.

Poliüretan Sistemler

Enerji tasarrufu ihtimali ile tüketim faturalarını azaltmaya yardımcı olur. Avrupa Birliği’ndeki enerji verimliliği girişimleri 1990’dan beri önemli enerji verimliliğine neden olmuştur. Poliüretan sert köpüklerin ömrü uzundur. Poliüretan Sistemler Buz kabının enerji tüketimini% 30 azaltarak çok fazla enerji tasarrufu sağlar. Günümüzde kullanılan poliüretan köpüklü A ++ buzdolapları, 15 yıl öncesine kıyasla% 60 enerji tasarrufu sağlamaktadır. Aşağıdaki grafik, poliüretan kullanımıyla birlikte Avrupa’daki evlerde kaydedilen enerji tüketimini göstermektedir. Binalarda dekorasyon poliüretan deri amacıyla kullanılan dekoratif PU sistemleri; izolasyon özellikleri de sağladığı için kullanım miktarı artmaya devam eder; DIN 4102 standartlarına göre “B-2” ve “B-3” TS-EN 13501/1’e göre “E” ve “F” sınıfı olarak sınıflandırılmıştır.

Alüminyum, silikon ve epoksi kalıplar Uygulama yoğunluğu 80 kg / m3 ile 400 kg / m3 arasındadır. Uygulama düşük veya yüksek basınçlı poliüretan enjeksiyon makineleri ile yapılmaktadır. Isı yalıtımı, taşıma kapasitesi, uzun servis ömrü, nem-ısı direnci vb. Özellikleriyle diğer hammaddelere (EPS, TAŞ, XPS vb.) Üstün özelliklere sahiptir. Poliüretan Sistemler Sandviç panellerde poliüretanın kullanılması. Poliol, izosiyanat, üfleme ajanı, katalizör, katkı maddesi içeren bu sistemler. Sürekli panel hatlarına kolayca adapte edilebilir. Poliüretan üretimi nasıl yapılır 38 ila 44 kg / m3 Poliüretan Sistemler yoğunlukta uygulanabilen sistemler için. Farklı yanabilirlik sınıfına sahip formüller oluşturulabilir.

Clever Ürün Sistemleri

Ürünler; Namlu IBC veya BULK olarak sevk edilebilir. Esnek Poliüretan sistemleri genel olarak mobilya ve otomotiv sektörlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Deneyimli Ar-Ge ve Teknik Destek ekibimizle hem formülasyon hem de işlemler için müşterilerimize çözüm üretiyoruz. Bu sayede hem satış öncesi hem de satış sonrası destek sağlıyoruz. Kobe PU, yıllık 9000 ton esnek poliüretan üretim kapasitesine sahiptir. Püskürtme yöntemi ile uygulanan poliüretan sistemlerdir. Bu ürün yüksek basınçlı sprey poliüretan makinesiyle uygulanır. Mobil uygulama, her türlü şantiye ortamında ve yüksek yapılarda uygulama avantajı sağlar. Püskürtme ve yerinde uygulama ile uygulanan yüzey şeklini alır ve her türlü yüzeyde uygulanmaya izin verir. Poliüretan sistemleri, yaşamın toplumsal kazanımı ile birlikte günlük yaşamın yanı sıra sürekli gelişme göstererek yaşam kalitesini yükseltmiştir. Ravago Petrochemicals olarak, yenilikçi ve girişimci kültürümüzle küresel olarak büyümeye devam ediyoruz. Ve daha iyi bir yaşam standardı için 40 farklı endüstride. Yüzbinlerce ürün için hammadde üretiyoruz.

Clever

Özellikle insanların tüm yaşam alanlarında; yatak takımları, mobilya ve otomotiv uygulamaları, poliüretanlar kullanılmakta ve arttırılmaktadır. Ravago Petrochemical, orijinal ekipman üreticilerinin (OEM) uzun zamandır güçlü bir poliüretan. Su yalıtımı fiyatları ortaklığı yapıyor ve bu güçlü ortaklığın poliüretan. Hammadde Poliüretan Sistemler uzun süreli sürdürülebilirliğinin güçlü bir şekilde arzusu. Düşük emisyon ve mobilya imalatçıları için uygun kalite belgeleriyle. Yüksek performanslı bir ürün yarattı. Otomotiv ve rulman endüstrileri. Buna ek olarak, yangın güvenlik standartlarının geliştirilmesi ile çeşitli. Yanmazlık dereceleri elde etmek için poliüretan yangın geciktirici ürünler uygulanmıştır.

Gezilen

Kimteks’ten Yeni Nesil Poliüretan Sistemleri: KimRIGID® ve Kimcool® Sert Köpük Poliüretan Sistemleri Kimteks olarak, Poliüretan Sanayi; Ayakkabı, Esnek, Sert ve C.A.S. 4 ana sektörde ürün grubu ile hizmet vererek her uygulamaya hizmet etmeyi hedefliyoruz. Sandviç panel ve soğuk oda panelleri, Poliüretan Sistemler buzdolabı, kazan ve termosifon, tank ve boru izolasyonu. Sprey yalıtımı, dekorasyon ve mobilya ahşap taklidi, oto hava ve yağ filtreleri. Mobilya ve mobilya imalatı için bu uygulamaları, kalıplanmış köpük ve viskoelastik. Sünger kısaca özetlersek otomotiv sektörü, mobilya kol dayama, ayakkabı taban, terlik, iş güvenliği ayakkabıları. Döküm elastomerler, sprey elastomerler, yapıştırıcılar ve bağlayıcılar. Bu nedenle, bu uygulamaların hepsine hitap edecek bir dizi teknoloji ve ürüne sahip bir. Sistem eviyiz ve yeteneklerimizi her geçen gün arttırıyoruz.

Poliüretan Nedir?

Dünyanın nüfusunun artmasına rağmen sürdürülebilir poliüretan üretimi yaşamı. Etkili kılmak ve ona düşen tüm görevleri yerine getirmek için basit ve açık bir amacımız var. Bunun işimizi büyütmenin en iyi ve en uzun yolu olduğuna inanıyoruz. Performansımız, 33 yıllık tecrübeye ve etkileyici bir geçmene dayanmaktadır. Türkiye’de sünger endüstrisinde öncü olan Kimteks ayakkabıları ve esnekliği ile. Türkiye’nin ilk poliüretan malzeme bağımsız poliüretan sistemleri ev. Diğer uygulamalarda, rekabetçi poliüretan sistem evlerinde hızla büyüyor. Bu başarılara Ar-Ge ve teknoloji yatırımları ile ulaşılmıştır.

Gezilmeyen

Ar-Ge ekibimizi 2016 yılında güçlendirdik ve bir ‘Ar-Ge Merkezi’ olarak devam etmeyi hedefledik. Sunduğumuz ve verdiğimiz tüm pazarlarda ve uygulamalarda, sürekli yenilik, uzmanlık ve teknik hizmete önem veriyoruz. Poliüretan Sistemler Karşılanmamış ihtiyaçları, yeni ürün ve uygulama taleplerini. Sektörel ve uygulama sorunlarını hızlı ve agresif bir şekilde çözmek için en iyi. Nişanımızla ve müşterilerimize sunduğumuz özel çözümlerle ve. Kazançlı formül yaklaşımıyla müşterilerimizin iş hacmini artırmayı planlıyoruz. müşteriler. Montreal Protokolü ve ulusal yönetmelikler nedeniyle poliüretan kemer. HCFC-141b’nin üfleme ajanı olarak kullanılmasının yasaklanması. Poliüretan sektöründe, özellikle de poliüretan sert köpük sektöründe. Çok iyi yalıtım katsayısı değerlerine sahip birçok tedarikçi ve müşterinin sorunlarına yol açmıştır Ve ısı yalıtımı için vazgeçilmezdir. HCFC 141b, pek çok uygulama avantajı ve maliyet avantajı sağlayan, örneğin. Kullanımda iyi yapışma ve kalıpta çok iyi yürümeyi sağlayan bir gazdı.

Polymers

Günümüzde mevcut sistemlerde kullanılan daha çevre dostu gazlar, geçiş evresinde eşit derecede performans göstermiyor ya da şirket formüllerini güncellemekte gecikiyorlar. Bu nedenle, n-pentan ve siklopentan üfleme gazı, yüksek tonajlı Sürekli Panel (CP) ve ev buzdolabının üretiminde. Bazı büyük ticari buzdolabı üretimlerini de içeren uygulama sırasında sistemde karıştırılır. Bu nedenle, bu uygulamalara hizmet eden poliüretan sistemlerinde üfleme ajanı bulunmamaktadır. Müşteriler, sistemin çalışması için bitkilerine n-pentan ve siklopentan katmaktadırlar. Bununla birlikte, pentan alternatif bir seçenek olsa da, patlayıcı bir gazdır ve emniyetli. Kullanımı için gerekli ekipmanın yüksek yatırım maliyetleri nedeniyle bu. Gazın küçük firmalarda stoklanması ve kullanılması konusunda güçlükler bulunmaktadır.

Clever Polimer

Bu nedenle, ticari buzdolapları, soğuk oda panelleri. Aralıklı paneller (DCP), kazanlar ve termosifon gibi uygulamalar genellikle üfleme gazlarında. Olduğu gibi poliol blendin olarak sistemde bulunur ve daha çevre dostu gazlar başlamıştır Kullanılmalı. Kimteks, kendi teknolojisi ile geliştirilen yeni nesil poliüretan sistemleri. İle rakiplerine kıyasla önemli avantajlar yaratmıştır. Poliüretan esaslı sürme su yalıtımı Kısacası. Tehlikeli olmayan ve çevre dostu üfleme gazı içeren kullanıma hazır sistemi kullanan müşteriler. Katı köpük sistemleri kullanan tüm pazarlara ve uygulamalara da hizmet etmektedir. Sert Köpük sistemleri esas olarak yalıtım poliüretan nedir zararları amacıyla üretilmiştir, bunlar iyi ısı tutucudur.

Poliüretan

Poliüretan formülü Enerji tasarrufu için ısı yalıtımı gereklidir. Pahalı ve daha az enerji kaynakları, ülke ekonomisi ve çevre koruması kadar tüketmelidir. Kimteks, sert köpük uygulamaları, sandviç panel üreticileri, buzdolapları, jeotermal borular. Poliüretan esaslı püskürtme su yalıtımı soğuk odalar. Kazanlar ve termosifon üreticilerindeki ileri ve rekabetçi. Hammaddelerdeki müşterilere çözümler sunmaktadır. KimRIGID® ve KimcoOL® sistemleri ile elde edilen köpüklerin genel özellikleri. Rekabetçi ürünlerle karşılaştırıldığında büyük ölçüde geliştirilmiş ve müşterilerimize daha düşük maliyetle daha. Yüksek üretkenlik ve kaliteli üretim sunarken. Üretilen köpüklerin hava boşluğu ve mükemmel yüzey kalitesi yok.

Poliüretan Sistemler Kömürün mekanik özelliklerinde görünür poliüretan çanta sağlıklı mı gelişmeler sağlanmaktadır. Isı iletkenlik katsayısı, daha iyi hücre yapısına bağlı olarak gelişmiştir. Üretimin çok hızlı bir şekilde başlaması sağlanır, böylece israfı azaltır. Ömrü uzundur ve bu nedenle daha az duruşa sahiptir. Daha az zamanda daha fazla üretime olanak tanır. Malzemenin homojen dağılımı, üretim hızının poliüretan formülü artmasına olumlu katkıda bulunur. Müşterilerimizin önemli miktarda maliyetten tasarruf etmelerini sağlar elastomerik reçine esaslı su yalıtımı fiyatları.