Soğuk Poliüretan Uygulama Nedir, Nasıl Yapılır?

Soğuk Poliüretan Uygulama

Soğuk Poliüretan Uygulama, Teras uygulamalarında kullanılan geleneksel su ve ısı yalıtım sisteminin şap. Uygulamasından önceki uygulamalarda malzeme veya yetersiz. İşçilik nedeniyle yetersiz kaldığı iyi bilinen bir gerçektir. Uygulama metodu. Zemin tüm uçucu maddelerden, toz ve nemden arındırıldıktan sonra. Beton yüzeyine yeterli kalınlıkta izonem sprey poliüretan ile uygulanır. Bundan sonra, istenilen kalınlıkta püskürtülmüş poliüretan üzerine beton uygulanabilir. Soğuk Poliüretan Uygulama Uygulanan alan sık kullanılan bir alan değilse, çakıl koruyucu ultraviyole boya ile döşenebilir veya boyanabilir. Geleneksel yalıtım uygulamalarına göre malzemenin nakliye ve depolanmasından uygulama alanına ve işçilik maliyetlerinden zaman ve enerji tasarrufu sağlar. Sprey poliüretan köpük çevre dostudur; enerji tasarrufu ve iklimin korunmasına yardımcı olmak için elektrik enerjisi, doğal gaz enerjisi ve fosil yakıt tüketimi.

Soğuk Poliüretan Uygulama Nedir?

Soğuk Poliüretan Uygulama, Ancak, Poliüretan Sprey Köpük ile ısı ve su yalıtımı uygulaması hızlı, verimli ve ekonomiktir. Sprey poliüretan uygulamaları, binaların izolasyonunda, dış cephe sonra teras izolasyonunda çok mükemmel ve doğru sonuçlar vermektedir. Püskürtme Poliüretan sünger 40 ° C ısı izolasyonu yoğunluğu, yüksek basınç dayanımı, dikişsiz bir bütün halinde. Uygulanması,% 100 aderansı ve 0.017 termal iletkenlik değeri ile zemine aderansı sayesinde soğuk hava depolaması için mükemmel bir üründür. En üst kattaki konut sakinleri sürekli olarak kışın soğuktan, yaz aylarında tavandan ve tavan akışından şikayet ediyorlar. Soğuk Poliüretan Uygulama Sprey poliüretan bu problemleri tamamen çözer. Tek parçalı uygulama sayesinde ısı köprü köprüler oluşturmaz, teraslarda soğuk, sıcak ve çatı drenajı gibi sorunlardan tamamen arındırılmıştır. Sprey poliüretan köpük çok düşük ısı transferi açısından dünyanın en iyi ısısı olan poliüretan köpük, saniyede. 30-40 katı kadar kendi hacmi ile şişen, sıvı poliüretan. Köpük malzemenin sürekli kaplama kabiliyeti ile püskürtülür.

Soğuk Poliüretan Uygulama Nasıl Yapılır?

Soğuk Poliüretan Uygulama, Yüksek basınçlı püskürtme köpük makinesi, yalıtım malzemesi ile uygulama yüzeyi. Isıtılmamış bodrum katının poliüretan sprey köpük ile uygulanması, garaj tavanı uygulamasında dairenin tabanından soğuk hava alınmasını sağlar. Poliüretan sprey köpük uygulamasının birleşme yokluğunun avantajı ile, monolitiktir ve kolon kiriş bağlantılarında ısı köprülerinin oluşumuna izin vermez. Poliüretan sprey tavana, tavan tavanı izolasyonu ve garaj tavanı izolasyonu gibi güneş ışığı olmadan bırakılabilir veya istenirse. Soğuk Poliüretan Uygulama Ağ ile güçlendirilmiş sıva ile kaplanabilir ve boyanabilir. Sprey köpüğü 3-4 yalıtım malzemesinin (ısı yalıtım ürünleri, hava bariyerleri, buhar geciktiriciler. Sızdırmazlık malzemeleri) yerini tek bir malzeme ve tek bir uygulama (formül ve projeye bağlı olarak) ile alabilir. Panel uygulamasının oluşturduğu soğuk hava deposunda, ısı köprüleri. Oluşan çok sayıdaki derz ve vida deliğinden dolayı meydana gelir ve bu nedenle. Havanın tank içinde kalmasını sağlamak için yüksek bir enerji değeri ve dolayısıyla finansal kayıplar vardır.

Soğuk Poliüretan Uygulama

Soğuk Poliüretan Uygulama, Belli bir seviye. Sprey Poliüretan Köpük uygulaması ile tasarlanan soğuk hava depolarının soğuk yalıtım uygulamaları hızlı, verimli ve ekonomiktir. Püskürtme poliüretan köpük aşırı hızlı ve gayette zahmetsizdir. Günde 500-1,500 m² ısı yalıtım kaplamasına izin verir. Teras alanlarının ısı-su yalıtım uygulamaları için Poliüretan Püskürtme Köpüğünün Uygulanması; Mobil izolasyonlu araç ve 2 bileşenli sıvı poliüretan köpük malzemedeki özel donanımlı makine. Soğuk Poliüretan Uygulama Isıtılmış hortum yardımıyla uygulama alanına taşınarak yüksek basınç altında özel. Püskürtme tabancası ile püskürtme olarak uygulanır. Soğuk hava depolarında yüksek enerji verimliliğini sağlamak için, ısı yalıtım detayı tam olarak uygulanmalıdır.

Soğuk Poliüretan

Soğuk Poliüretan Uygulama, Soğutma için harcadığımız enerji maliyeti, enerji maliyetinden ısıtmak için harcadığımız çok daha fazladır. Bu nedenle doğru yalıtım malzemesini kullanmak için kullandığımız yalıtım malzemesi için doğru malzemeyi bulmamız gerekiyor. POLYURETHANE Köpük Poliüretan esaslı, UV dayanımlı, yüksek gerilimli, tek veya çift komponentli. POLYUREA sprey uygulandıktan sonra, örtülmeyen teras alanlarının ısı ve su yalıtımı sağlar. Soğuk Poliüretan Uygulama Su açısından bozulmaz ve uygulama yerinden ayrılmaz. Asit, baz ve tuzlu ortamlara dayanıklıdır. Sprey Poliüretan Sprey Köpük, bakteri ve zararlıları içermez, kokmaz, çürümez, uzun ömürlü değildir ve çevre dostudur.